Wyjazdy z polski: codziennie
powroty do polski: codziennie
Godziny otwarcia biura: codziennie
Rezerwacje przyjmujemy: codziennie
UWAGA!
Każda rezerwacja musi być potwierdzona w przeddzień wyjazdu
do godz 13:00- w przeciwnym razie zostanie anulowana.

Komfortowy bus do Holandii, Belgii i Niemiec

3 busy renault flota rktrans

Niewielki, ale wygodny bus to świetny środek transportu. Zwłaszcza w przypadku długich podróży. Ze względu na spokój i bezpieczeństwo jazdy wiele osób decyduje się na usługi przewoźnika. Patrząc na oferty firm przewozowych warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Na komfort jazdy wpływają w końcu nie tylko umiejętności kierowców, ale także stan techniczny i wykończenie busów. RK-Trans to firma, która świadczy usługi w zakresie transportu w oparciu o najwyższe standardy. Busy wchodzące w skład naszej floty wyposażone są w klimatyzację, przez co jeździ się nimi komfortowo niezależnie od pogody.

Wygodna podróż do Niemiec, Holandii lub Belgii

Z Polski do Niemiec, Holandii czy Belgii jest kilkaset kilometrów. W związku z tym, nawet szybkim pojazdem jedzie się tam co najmniej kilka godzin. Aby długa podróż była do zniesienia, warto wybrać przewoźnika, który w swojej flocie posiada busy o podwyższonym standardzie. Fotele obite przyjemną w dotyku tkaniną czy dobrze wyprofilowane zagłówki sprawiają, że każda chwila spędzona w samochodach firmy RK-Trans jest czystą rozkoszą. W dalekiej podróży wygodny bus odgrywa niezwykłą rolę. Dzięki niemu nawet po wielogodzinnej jeździe pasażerowie nie odczuwają ani bólu kręgosłupa, ani bólu karku. W RK-Trans stawiamy na nowoczesne rozwiązania, dlatego też w swojej flocie posiada busy wyposażone w telewizję. Dzięki możliwości obejrzenia ciekawego filmu czy serialu, czas poświęcony na dojazd do pracy czy na wakacje mija w mgnieniu oka. Warto wspomnieć, że telewizja w busach to niezwykle wygodne rozwiązanie dla osób podróżujących z dziećmi.

Niezawodne busy

Jadąc do Holandii, Niemiec czy Belgii w celach zarobkowych nie można pozwolić sobie nawet na małe spóźnienie. Kierowcy RK-Trans zdają sobie sprawę z tego, że czas jest bardzo cenny, dlatego też zawsze dbają o to, by dojechać na wyznaczone miejsce zgodnie z planem. Aby po drodze nie wydarzyła się żadna niespodziewana sytuacja, auto musi być odpowiednio przygotowane do jazdy. Busy naszej floty są niezawodne, dlatego też zawsze dojeżdżają do celu na czas. Pojazdy regularnie sprawdzane są pod kątem sprawności technicznej, co gwarantuje szybką i bezpieczną jazdę. Warto zaznaczyć, że w skład floty RK-Trans wchodzą busy tylko i wyłącznie renomowanych marek. Auta działają bezawaryjnie, a do tego zapewniają wysoki komfort jazdy zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Czy można chcieć czegoś więcej?

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Najlepszy bus do Niemiec, Holandii, Belgii i z powrotem to taki, który jest nie tylko szybki i wygodny, ale także bezpieczny. Za to jak przebiega podróż odpowiedzialny jest stan pojazdu oraz zdolności kierowcy. Busy wchodzące w skład floty RK-Trans wyjeżdżają w trasę tylko i wyłącznie wtedy, kiedy ich stan techniczny na to pozwala. Dopełnieniem niezawodnych pojazdów są wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy. Dzięki nim pasażerowie docierają na miejsce cali i zdrowi niezależnie od panujących warunków pogodowych.