Wyjazdy z polski: codziennie
powroty do polski: codziennie
Godziny otwarcia biura: codziennie
Rezerwacje przyjmujemy codziennie: codziennie
UWAGA!
Każda rezerwacja musi być potwierdzona w przeddzień wyjazdu
do godz 13:00- w przeciwnym razie zostanie anulowana.

O firmie

Firma RK–Trans powstała z myślą o usługach w zakresie transportu osób, ale również w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na przewóz korespondencji i paczek do Belgii, czy Niemiec. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które wybierają się w podróż do Niemiec, Holandii, Belgii oraz Danii lub z powrotem do Polski, a także firm i osób prywatnych, chcących szybko i bezpiecznie przetransportować paczki bądź inną korespondencję za granicę i to w cenach niższych niż proponuje zwykła poczta.

paczki do niemiec busem

Przewozy pasażerskie osób oraz paczek

Wszyscy nasi kierowcy posiadają licencję na przewóz osób oraz paczek, a pojazdy aktualne dokumenty dopuszczające je do jazdy i transportu osób.

Specjalnością RK-Trans są tanie przewozy do Holandii, Belgii oraz Niemiec i z powrotem. Nasi pasażerowie podróżują w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Busy do Holandii oraz busy do Niemiec, Danii czy Belgii wyposażone są w klimatyzację, telewizję z DVD oraz komfortowe fotele. Tanie busy do Holandii, Belgii czy Niemiec kursują spod adresu na adres, bez konieczności przesiadek, przez cały tydzień. Oferujemy również przewozy pasażerskie do Belgii i innych krajów codziennie dla grup powyżej 7 pasażerów. Istnieje również możliwość sprawdzenia, jakim pojazdem będą państwo podróżować. Wszystkie busy posiadają ogranicznik prędkości do 130 km/h, a więc nie muszą się państwo obawiać o swoje bezpieczeństwo.

Dzięki interaktywnej mapie, znajdującej się na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić z jakim i do jakich rejonów podróżujemy, a także jak wyglądają trasy poszczególnych linii, np. którędy jadą busy do Danii czy busy Holandia-Polska.

Busy z Niemiec do Polski kursują w środy, soboty i poniedziałki, podobnie jak z pozostałych krajów, zaś busy do Niemiec i innych destynacji wyjeżdżają we wtorki, piątki i niedziele. Rezerwacji biletów można dokonać poprzez jedną z trzech krajowych infolinii lub jednej holenderskiej, a także on-line poprzez czat z naszym konsultantem lub formularz rezerwacyjny.

przewozy pasażerskie do belgii

Paczki do Niemiec, Belgii i Holandii busem

W ofercie naszej firmy znajduje się również przewóz paczki do Niemiec, Holandii lub Belgii. Zajmujemy się transportem zarówno korespondencji, jak i przewozem większych towarów, w tym: rowerów, komputerów i sprzętu elektronicznego. Gwarantujemy bezpieczny transport przesyłki pod wskazany adres w cenie o wiele niższej niż oferta tradycyjnej poczty. Dokładne zasady pakowania i zabezpieczania paczki znajdują się w zakładce „Transport paczek”. Rezerwacji usług kurierskich można dokonać za pomocą infolinii lub przez formularz internetowy bądź czat z konsultantem.

RK-Trans zajmuje się również transportem części do samochodów za granicę lub ich przewozem do Polski.

Chętnie nawiążemy także współpracę z osobami lub firmami działającymi za granicą, które zostaną naszym partnerem i polecać będą nasze usługi transportowe swoim klientom.

Dokładny cennik przewozu paczek znajduje się na stronie przewozydoholandii.net.pl/paczki/

 

LICENCJE