Wyjazdy z polski: codziennie
powroty do polski: codziennie
Godziny otwarcia biura: codziennie
Rezerwacje przyjmujemy: codziennie
UWAGA!
Każda rezerwacja musi być potwierdzona w przeddzień wyjazdu
do godz 13:00- w przeciwnym razie zostanie anulowana.

Cennik

Nasza firma RK Trans posiada w ofercie tanie przewozy pasażerskie osób do Holandii i Niemiec, Belgii z Polski

Ceny przewozów pasażerskich do Holandii, Belgii i Niemiec

Polska – Holandia: 600 zł
Holandia – Polska: 130 €
Polska – Belgia: 600 zł
Belgia – Polska: 130 €
Polska – Niemcy: 600 zł
Niemcy – Polska: 130 €
Paczki do 25 kg: 230 zł / 50 euro
Paczki 25 kg do 50 kg: 350 zł / 75 euro
Paczki powyżej 50 kg: cena indywidualna

Tanie przewozy do Niemiec z Polski

Dzisiejsze czasy wiążą się z coraz większą mobilnością. Dzięki temu możemy zamieszkiwać i pracować w dowolnie wybranym przez nas miejscu. Przewozy pasażerskie do Belgii, Niemiec i innych krajów cieszą się więc rosnącą popularnością, podobnie jak zapotrzebowanie na przejazdy bus Polska Holandia. Jeśli szukają Państwo zaufanego przewoźnika, to pragniemy polecić usługi naszej firmy RK-Trans – szczególnie jeśli chodzi o przewozy do Belgii. Wykonujemy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Polecamy się jako zaufany środek transportu na różnego rodzaju wycieczki. Zajmujemy się również przewozem paczek i korespondencji.

Przewozy w korzystnej cenie

Osoby wyruszające za granicę lub wracające do Polski często zwracają uwagę na cenę przejazdu. Dla wielu jest to czynnik kluczowy. Jeśli dla niskich kosztów nie chcą one poświęcać wygody i bezpieczeństwa przejazdu, to godnym polecenia wyborem są nasze tanie przewozy do Niemiec i do Holandii. Oferujemy atrakcyjne ceny, a także pełen komfort podróżowania w ergonomicznych pojazdach. Nasze tanie busy do Holandii i Belgii zawiozą Cię pod dokładnie ten adres, jaki wskażesz – bez konieczności przesiadania się. Posiadamy system zniżek dla naszych stałych klientów.

Dobrze wiemy o tym, że szybkie przejazdy to mniejsza ilość straconego czasu. Czasami powrót za granicę musi odbyć się w tempie wręcz ekspresowym – wtedy polecamy skontaktowanie się z nami. Kursujemy przez cały tydzień, również w weekendy. Nasze przewozy do Niemiec oraz przewozy osób do Belgii odbywają się szybko i sprawnie. Gdy śpieszy Ci się odwiedzić najbliższych, nasze busy z Holandii do Polski pomogą Ci jak najszybciej urzeczywistnić Twe marzenia. Dla grup powyżej siedmiu osób nasze busy kursują codziennie.

Przewozy do Niemiec

Do niskiej ceny oraz szybkich przejazdów dodajemy również wygodę podróżowania. Posiadamy nowoczesną flotę z ergonomicznymi siedzeniami wyposażonymi w zagłówki i podłokietniki. Każdy pasażer może dostosować warunki podróży do swoich oczekiwań dzięki obecności sprawnie działającej klimatyzacji. Długą drogę umila naszym pasażerom dostęp do DVD. Kierowcy busów są pomocni oraz posiadają wszystkie dokumenty, jakie są wymagane podczas przekraczania granic. W ten sposób przewozy do Holandii i Niemiec upływają w przyjemnej atmosferze. O wysokiej wygodzie, z jakiej korzystają nasi klienci, decyduje również krótki czas podróży. Jeszcze przed wyjazdem otrzymują Państwo możliwość sprawdzenia, jakim dokładnie pojazdem odbędzie się dany przejazd.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Choć nasze przejazdy są szybkie, to krótki czas podróży nie jest naszym priorytetem, ponieważ zwracamy również uwagę na bezpieczeństwo naszych pasażerów. Dlatego każdy pojazd posiada ograniczenie, które nie pozwala mu osiągnąć prędkości powyżej 130 km/h. Nasi kierowcy są zawsze wypoczęci przed podróżą.

Wysyłka i odbiór paczek i listów

Oferujemy nie tylko przewozy do Holandii i innych popularnie wybieranych krajów UE, ale również transport paczek i listów. Mogą to być zarówno ważne dokumenty, jak i sprzęt większych rozmiarów jak choćby rower czy elektronika. Przed nadaniem przesyłki należy zapoznać się z warunkami jej adresowania. Posiadamy uprawnienia upoważniające do wykonywania tego rodzaju usług. Do tego nasze ceny są często bardziej atrakcyjne od tych, jakie posiada Poczta Polska. Zapewniamy pełną ostrożność przy przewozie paczek.

Zagraniczne przejazdy organizujemy już od wielu lat. Stąd nasza szeroka wiedza odnośnie prawa dotyczącego transportowania pojazdów zza granicy. Chcemy wesprzeć Państwa naszym doświadczeniem w tej dziedzinie, dlatego oferujemy przewóz pojazdów lawetą. Oprócz tego świadczymy usługi z dziedziny przeprowadzek zza i za granicę.

Zapraszamy do kontaktu W celu dowiedzenia się więcej zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszą firmą. Poprzez specjalnie utworzoną polską i holenderską infolinię umożliwiamy Państwu dokonanie szybkiej rezerwacji. Zachęcamy również do rozmowy online z jednym z naszych konsultantów.