Wyjazdy z polski: codziennie
powroty do polski: codziennie
Godziny otwarcia biura: codziennie
Rezerwacje przyjmujemy: codziennie
UWAGA!
Każda rezerwacja musi być potwierdzona w przeddzień wyjazdu
do godz 13:00- w przeciwnym razie zostanie anulowana.

Usługi przewozów

bus Niemcy - Polska

Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie, jaką są przewozy do Holandii, Niemiec oraz Belgii. Nasze przejazdy są szybkie i bezpieczne, a pasażerowie mogą liczyć na pełną wygodę – dostęp do klimatyzacji, ergonomiczne fotele, DVD oraz towarzystwo miłego kierowcy. Nasze busy z Niemiec i Holandii do Polski posiadają wszystkie potrzebne dokumenty. Dzięki interaktywnej mapie mogą Państwo śledzić trasę, jaką pokonuje bus do Niemiec, który na życzenie klienta może dotrzeć w każde wybrane miejsce.

Profesjonalny przewoźnik

Zajmujemy się przewozem osób za granicę i do Polski. Nasza specjalizacja to transport między Polską a krajami takimi jak Belgia, Holandia oraz Niemcy. Trasy, jakie pokonują nasze pojazdy, należą do ekspresowych, a do tego jeździmy bezpośrednio od miejsca do miejsca. Posiadamy atrakcyjne ceny, dzięki którym czynimy zagraniczne podróże bardziej dostępnymi dla osób chcących się przemieszczać. Atrakcyjna cena nie oznacza wcale niskiej jakości – w galerii dostępnej na naszej stronie znajdują się zdjęcia naszych pojazdów oraz ich nowoczesnego wyposażenia.

Jak podróżuje się z nami?

Korzystając z usług naszej firmy transportowej mogą Państwo liczyć na pełną wygodę. Dzięki temu, że nasze pojazdy są nowe i dostosowane do dzisiejszych wysokich standardów, każdy przejazd upływa w miłej i przyjemnej atmosferze. Miękkie fotele są niezwykle wygodne, co pozwala spędzać podróż na drzemce. Dla tych, którzy liczą na nieco rozrywki, posiadamy DVD. Nasze busy są w pełni klimatyzowane, dzięki czemu klimat wewnątrz jest zawsze odpowiedni. Zawsze posiadamy wszelkie potrzebne dokumenty – opuszczamy granice danego kraju tylko po dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności. Poprzez specjalną interaktywną mapę umożliwiamy naszym klientom śledzenie trasy, jaką pokonują nasi kierowcy. Jeździmy tak, by przesiadki nie były konieczne – naszych klientów dowozimy pod wskazany przez nich adres. Jednak szybkość naszych przejazdów nie równa się łamaniu przepisów, ponieważ najważniejszym jest dla nas bezpieczeństwo pasażerów. Dlatego w naszych pojazdach umieściliśmy odpowiednie ograniczniki prędkości.

bus Polska-Holandia

Dlaczego warto nam zaufać?

Posiadamy coś, co w branży przewoźników zagranicznych jest szczególnie ważne – wieloletnie doświadczenie. W połączeniu z szeroką wiedzą na temat przepisów prawnych i drogowych w danym krajów możemy świadczyć Państwu najwyższą jakość usług. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami, a także transportujemy wycieczki. Dla grup pasażerskich, które liczą powyżej siedmiu osób, nasze przejazdy odbywają się każdego dnia. Kursujemy nawet w dni wolne, dlatego jeżeli śpieszysz się wrócić do kraju lub chcesz jak najszybciej jechać za granicę, to nasze usługi na pewno Cię zadowolą. Skontaktuj się z nami telefonicznie, wypełnij formularz internetowy lub zdecyduj się na rozmowę z naszym konsultantem działającym on–line – wybór należy do Ciebie.

Przesyłki z Polski i do Polski

Oprócz przewożenia ludzi zajmujemy się również przewozem przesyłek – posiadamy odpowiednie do tego uprawnienia. Nasze ceny są o wiele korzystniejsze od tych, jakie oferuje poczta. Dostarczamy zarówno dokumenty, jak i większe przesyłki takie jak rowery czy elektronikę. Mogą Państwo korzystać z naszej pomocy podczas przeprowadzki do innego kraju lub powrotu na stałe do Polski. Umożliwiamy wynajęcie jednego z naszych pojazdów na czas przeprowadzki.

Pomoc przy wypadku za granicą

Gdy samochód ulegnie awarii podczas pobytu za granicą, kierowca jest podwójnie zagubiony. Nieznajomość miejscowych przepisów może doprowadzić do wielu problemów i nieporozumień. W takiej sytuacji zalecamy natychmiastowe skontaktowanie się z naszą firmą. Oferujemy transport pojazdu na lawecie. Podobne usługi kierujemy do osób, które kupują samochód za granicą. W tym przypadku pomagamy również w załatwieniu niezbędnych formalności.

Posiadamy ofertę wynajmu limuzyn, które posłużą jako wspaniałe zwieńczenie ceremonii zaślubin. W środku czekać będą na Państwa róże oraz szampan – wspaniały na początek nowej życiowej drogi.

Zapoznaj się z zasadami / poradami nadawania przesyłek – WAŻNE »