Wyjazdy z polski: codziennie
powroty do polski: codziennie
Godziny otwarcia biura: codziennie
Rezerwacje przyjmujemy: codziennie
UWAGA!
Każda rezerwacja musi być potwierdzona w przeddzień wyjazdu
do godz 13:00- w przeciwnym razie zostanie anulowana.

Busy do Niemiec

Busy do Niemiec

W naszej ofercie znajdą Państwo bezpieczny i wygodny przewóz do Niemiec. Jesteśmy jednym z liderów na Polskim rynku, oferując naszym klientom najwyższą jakość obsługi od wielu lat. W naszych usługach stawiamy na najwyższy komfort podróży, atrakcyjne ceny a także na przeszkoloną kadrę kierowców z uprawnieniami na przewóz rzeczy i ludzi. Posiadamy także nowoczesną flotę busów, które codziennie realizują swoje cele, mając na uwadze zorganizowane i bezpieczne warunki pracy dla naszych kierowców.

Bus do Niemiec? Zapraszamy!

Nasza firma realizuje wszystkie zlecenia, jeśli chodzi o przewóz do Niemiec. Realizujemy kursy stałe a także takie na zlecenie. Nasza oferta jest odpowiednia zarówno dla osób prywatnych jak i firm, które potrzebują przewozu do Niemiec większej ilości osób.

W naszej ofercie znajdzie się przewóz do Niemiec jak i innych krajów, nawet dla grup powyżej 7 pasażerów. Jeśli więc podróżują Państwo w grupie, jest to oferta idealnie skrojona pod potrzeby naszych klientów grupowych.

Nasza mapa pozwoli Państwu w szybki i wygodny sposób sprawdzić, jak realizowane są nasze kursy a także wszelkie postoje. Dzięki temu będą Państwo wiedzieć, która lokalizacja jest najlepsza do tego, aby wysiąść w Niemczech.

Bus do Niemiec – co wyróżnia naszą ofertę?

Profesjonalni kierowcy

Z pewnością wyszkolona i profesjonalna kadra kierowców. Stawiamy tylko na osoby z dużym doświadczeniem, które są w pełni odpowiedzialne podczas realizacji każdego kursu. Dbamy o naszą kadrę, dlatego też nasz system pracy nie wpływa negatywnie na kierowców. Wszelkie przerwy realizowane są zgodnie z obowiązującym prawem a także komfortem naszych pracowników.

Nowoczesne busy

Kolejnym aspektem naszej oferty są nowoczesne busy, które wyposażone są w wygodne siedzenia, klimatyzację a także system VIDEO DVD. Dzięki tym atutom, każdy podróżujący z nami klient jest w pełni zadowolony z drogi, która odbyta jest w komfortowy sposób. Zdajemy sobie sprawę, jak długie potrafią być podróże z niektórych krańców Polski, dlatego też staramy się zapewnić Państwu najwyższy komfort jazdy.

busy do niemiec

Bezpieczeństwo busów do Niemiec

Najważniejszym jednak tematem jest bezpieczeństwo. Nasze busy posiadają ważne przeglądy i ich stan jest na bieżąco monitorowany, przez co mamy dokładny pogląd na naszą flotę. Dodatkowo nasze busy do Niemiec kursują z ogranicznikami prędkości do 130 km/h, co daje Państwu pewność bezpiecznego i komfortowego zakresu prędkości, który nie wpłynie na Państwa samopoczucie.

Wybierając naszą ofertę, możecie Państwo sprawdzić, jakim modelem busa odbędzie się dany kurs. Dzięki temu doskonale wiecie Państwo, który pojazd z naszej floty wyruszy z Państwem w podróż. Jesteśmy w pełni transparentną firmą i udzielamy wszelkich informacji na temat każdego przejazdu.

Plusy oferty przewozu do Niemiec

Nasza firma jest także wieloletnim liderem w zakresie przewozu korespondencji i paczek. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego też oferujemy bardzo atrakcyjne ceny za nasze usługi.

Wszystkie realizacje przewozu wykonujemy na wskazany adres, dlatego też macie Państwo pewność, iż przesyłka trafi do swojego adresata. Dodatkowo wykonujemy przewóz zawsze w odpowiednich warunkach, dlatego też bez problemu realizujemy zlecenia z rzeczami, które wymagają specjalnego traktowani a także przewóz dużych gabarytów.

Dzięki nam mogą Państwo przewieźć busem do Niemiec zarówno małe pakunki jak i duże paczki zawierające rowery, komputery a także sprzęt elektroniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i podejmiemy się większości realizacji w tym zakresie. Jesteśmy otwarci na współprace a także na wszelkie wymagania, jakie mają Państwo odnośnie naszych usług.

Zarezerwuj busa do Niemiec

Realizowany przez nas przewóz do Niemiec pozwoli Państwu cieszyć się wsparciem specjalistów, którzy od lat zajmują się różnymi realizacjami w tym zakresie. Jesteśmy odpowiedzialną firmą, która od wielu lat cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród swoich klientów. Jeśli chodzi o przewóz do Niemiec, mamy bardzo sprawny system, który działa dobrze o każdej porze roku i daje Państwu pełne bezpieczeństwo jeśli chodzi o wszystkie paczki a także przedmioty, które są nam powierzone.

Z jakich miast jeżdżą nasze busy do Niemiec?

Polska: Lublin, Warszawa, Łódź, Rzeszów, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań i inne

Niemcy: Drezno, Lipsk, Berlin, Hamburg, Hanower, Brema, Frankfurt nad Menem, Dortmund, Essen, Wolsburg i inne

Zobacz również: busy do Holandii