Wyjazdy z polski: codziennie
powroty do polski: codziennie
Godziny otwarcia biura: codziennie
Rezerwacje przyjmujemy: codziennie
UWAGA!
Każda rezerwacja musi być potwierdzona w przeddzień wyjazdu
do godz 13:00- w przeciwnym razie zostanie anulowana.

Jaki jest najlepszy środek transportu do Belgii?

Jeśli nie mamy własnego auta, bądź z jakiegoś powodu nie możemy podjąć nim podróży do Belgii, zastanawiamy się zapewne jakim innym środkiem warto jest dotrzeć do tego kraju? W Belgii mieszka na stałe bądź tymczasowo wielu Polaków, którzy szukają najlepszej formy przejazdu. Patrząc na transport lądowy busy wydają się najlepszym rozwiązaniem spośród dostępnych dziś metod na rynku. Dlaczego? Dziś omówimy tą kwestię!

Przewozy busem do Belgii

Pierwszym z nich jest bezpieczeństwo. Biorąc pod uwagę ilość incydentów w transporcie drogowym, zdecydowaną większą ilość biorą na siebie autokary. Oczywiście nie możemy generalizować tego aspektu, jednakże statystyki mówią same za siebie.

Kolejnym aspektem przejazdu jest oczywiście mniejsza powierzchnia auta, która przekłada się na mniejszą ilość osób. Jeśli podróżowaliśmy do innego kraju doskonale wiemy, jak duże problemy przynosi skupisko ludzi w jednym środku transportu. Dlatego też autokary są coraz mniej wspierane przez klientów, którzy liczą na komfort przejazdu. Mniejsza ilość ludzi gwarantuje nam spokój i możliwość realizacji swoich celów podczas przejazdu w busie.

Nowoczesne floty busów pokazują jakość

Jest to kolejna przewaga busów nad autokarami. Pod tym względem autokary mają w zdecydowanej większości mają gorsze wyposażenie od nowoczesnych busów. Wpływa na to rok produkcji a także w trakcie produkcji technologie.

Busy natomiast poznamy z bardzo dobrej strony, ponieważ są to nowoczesne, wzbudzające nasze zaufanie środki transportu, które są dobrze doposażone. Klimatyzacja a także dostęp do wielu paneli, funkcji DVD z pewnością przekona nas do tego, aby skorzystać z tej formy transportu.

Odpowiednia cena za dobrą jakość usług

Kolejnym z plusów jest oczywiście cena. Mając na uwadze nasze zadowolenie z przejazdu, busy faktycznie bardzo dobrze odnajdują się na rynku, oferując nam adekwatne cenniki. Dzisiejsze cenniki śmiało wpływają na korzyść klientów, którzy nawet dokładając troszkę więcej niż w wypadku przejazdu autokarem, osiągnął o wiele więcej korzyści z przewozów pasażerskich do Belgii.