Wyjazdy z polski: codziennie
powroty do polski: codziennie
Godziny otwarcia biura: codziennie
Rezerwacje przyjmujemy: codziennie
UWAGA!
Każda rezerwacja musi być potwierdzona w przeddzień wyjazdu
do godz 13:00- w przeciwnym razie zostanie anulowana.

Przewozy osób do Belgii

Przewozy osób do Belgii

Nasza oferta uwzględnia także podróże do Belgii. Oferujemy Państwu wysokiej klasy przewóz osób jak i korespondencji i paczek do Belgii. Jesteśmy liderem w tej kategorii, zapewniając naszym klientom najlepszy zakres usług, jak i bardzo atrakcyjne warunki współpracy a także ceny za przewóz. Zachęcamy do współpracy wszystkich tych, którzy poszukują firmy z wieloletnim doświadczeniem a także tradycjami na rynku, które przekładają się na wysokiej klasy przewóz ludzi i nie tylko.

Przewozy pasażerskie do Belgii

Naszym zadaniem jest w pełni bezpieczny i komfortowy przewóz osób do Belgii. Posiadamy ku temu najlepsze warunki, ponieważ do Państwa dyspozycji oddajemy zarówno nowoczesną i w pełni sprawną flotę pojazdów, jak i najlepszych kierowców w swoim fachu. To z kolei gwarantuje przewóz na najlepszych warunkach zarówno dla osób prywatnych jak i firm.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy potrzebują przewozu do Belgii. Oferowane busy kursują zarówno dla osób prywatnych, które potrzebują przewozu, jak i dla klientów firmowych i grup, chcących poruszać się w ilości większej niż 7 osób.

Przewozy do Belgii
Wybierając nas, wybieracie Państwo profesjonalistów w kategorii przewozowej. Nasza firma cieszy się bardzo dobrą renomą i proponuje bardzo tani zakres usług, który oddajemy w ręce naszych klientów. Zachęcamy do wspólnej drogi, która będzie komfortowa i w pełni bezpieczna!

Co wyróżnia nasze usługi przewozów pasażerskich do Belgii?

Jak już wspominaliśmy, najważniejszym w aspekcie przewozu ludzi jest bezpieczeństwo. Dlatego też nasza flota busów na trasie Polska-Belgia-Polska jest ciągle sprawdzana pod kątem mechanicznym, posiada aktualne przewozy a także jest zgodna ze wszystkimi aspektami prawnymi. Dlatego też poruszanie się naszym busem jest w stu procentach bezpieczne i pozwala Państwu na spokojną podróż.

Warto dodać, że nasze busy posiadają ograniczniki prędkości do 130 km/h, dlatego też mogą Państwo liczyć na bezpieczny i spokojny przejazd, który pozwoli na komfortową drzemkę w trakcie podróży.

Nasza kadra kierowców jest młoda i doświadczona. Stawiamy tylko na osoby z doświadczeniem, które wyróżniają się odpowiedzialnością a także bardzo dobrym kontaktem z klientami. Dlatego też nasi kierowcy są docenieni wśród pasażerów, którzy cenią sobie miłą atmosferę podczas przejazdu.

W każdym wypadku mogą Państwo liczyć na informację a także pomoc naszych kierowców, którzy rozumieją potrzeby swoich klientów.

Korespondencja i paczki – przewóz do Belgii

W naszej ofercie będą mogli Państwo znaleźć także usługi na przewóz korespondencji i paczek do Belgii. Nasza oferta wyróżnia się atrakcyjną ceną, dzięki czemu jesteśmy tańszą alternatywą dla przesyłek pocztowych. Wybierając usługi przewozowe w naszej firmie, możecie Państwo liczyć na dostarczenie swojej przesyłki na wskazany adres. Dzięki temu każdy klient ma pewność iż jego przesyłka trafi do nadawcy w wyznaczonym trasie.

Jesteśmy także firmą, która realizuje przewóz zaawansowanych przesyłek. Nie ma problemu, aby zrealizować przewóz do Belgii dużych gabarytów, takich jak rowery, komputery czy elektronika. Nasza firma podejmuje się zdecydowanej większości realizacji przesyłek, które wychodzą ponad standardowe potrzeby naszych klientów.

Dbamy o to, aby każda przesyłka była odpowiednio zabezpieczona podczas transportu, dlatego też przewóz do Belgii nie powoduje żadnych problemów z paczkami, które nam Państwo pozostawią. Pomimo długiej drogi, wszystko dostarczone jest w takim stanie w jakim trafiło do naszej firmy.

Stawiamy na pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego też przyjmujemy tylko paczki, które jesteśmy w stanie przetransportować na odpowiednich warunkach. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wielkie jest zaufanie Państwa wobec naszej firmy, kiedy wybieracie Państwo nasze usługi.

Zarezerwuj przewóz – busy Polska Belgia

Jeśli potrzebują Państwo stałego przewozu przesyłek do Belgii, także służymy pomocą. Jesteśmy otwartą firmą zarówno na pojedyncze, jak i na cykliczne zlecenia. Przewóz do Belgii jest realizowany na bieżąco, dlatego też jesteśmy w stanie zapewnić Państwu odpowiednie usługi, które będą zadowalać także i klientów biznesowych.

Zobacz również: busy do Holandii