Wyjazdy z polski: codziennie
powroty do polski: codziennie
Godziny otwarcia biura: codziennie
Rezerwacje przyjmujemy: codziennie
UWAGA!
Każda rezerwacja musi być potwierdzona w przeddzień wyjazdu
do godz 13:00- w przeciwnym razie zostanie anulowana.

Busem do Holandii i Belgii

W bogatej ofercie dotyczącej tanich, ale jednocześnie bezpiecznych i komfortowych podróży RKTRANS proponuje wyjazdy do Belgii i Holandii. Podobnie jak w przypadku podróży do Niemiec trasy, którymi poruszają się busy są sprawdzone a kierowcy licencjonowani i doświadczeni. Busy są wyposażone w klimatyzację i nowoczesne DVD. Wygodne fotele oraz miła atmosfera umilają pasażerom podróż, tak, że właściwie nie zauważają, kiedy docierają już do celu. Warto powtórzyć, że klienci RKTRANS są zawożeni w miejsce, które wskażą w danym kraju a nie podwożeni do wcześniej ustalonych przez firmę przystanków, jak to często się dzieje w przypadku innych firm transportowych.

Przewóz osób i paczek do Holandii, Belgii i Niemiec

Oprócz przewozu osób wspomniana firma przewozowa zajmuje się przewozem paczek, listów i przesyłek do Belgii i Holandii. Proponuje również przewożenie sprzętu elektronicznego, komputerów czy rowerów. Koszt transportu wymienionych rzeczy jest znacznie niższy od oferty tradycyjnych firm kurierskich czy poczty.

W dobie zainteresowania kupnem i transportem samochodów z Niemiec, Belgii i Holandii firma RKTRANS proponuje przewóz samochodów do Polski z wymienionych krajów. Dzięki temu nie chcąc tracić niepotrzebnie pieniędzy na przejazd i osobiste organizowanie transportu zakupionego samochodu albo nie chcąc płacić podwójnej ceny za samochód wcześniej sprowadzony przez kogoś np. z Holandii, można samemu pojechać busem do Holandii. Tam dokonać wyboru i kupna samochodu, który zostanie przywieziony do Polski przez firmę RKTRANS.

Oczywiście, można też wybrać się busem do Holandii czy Belgii, kupić tam samochód i jeśli jego stan na to pozwala samemu wrócić nim do Polski. Jednak taki scenariusz może okazać się zbyt ryzykowny na pierwszą dłuższą podróż kupionym samochodem, którego stan techniczny poznamy tak naprawdę w Polsce po solidnym przeglądzie. Dlatego przewiezienie wozu przez firmę transportową wydaje się być rozsądne i chyba bezpieczniejsze dla nowego właściciela.

Można również zlecić przewiezienie części samochodowych z krajów, o których wcześniej była mowa. Wszystkie zlecenia są realizowane szybko i w korzystnych dla klienta cenach.

Czas mija. Zmieniają się oferty różnych firm, które muszą się rozwijać, aby nadążyć za potrzebami i oczekiwaniami klientów.

Firma RKTRANS jest firmą nowoczesną, która nadążą za pojawiającymi się potrzebami a nawet wyprzedza je, pokazując klientom nowe możliwości i sposoby korzystania z nowoczesnych forma transportu, który łączy w sobie komfort, szybkość i bezpieczeństwo za niewysoką cenę.

Dlatego warto na bieżąco korzystać z usług przewozowych oraz zapoznawać się, dowiadywać o proponowane przez firmę przewozową nowości.

Nowoczesne, sprawne, wysokiej jakości pojazdy oraz doświadczeni, sprawdzeni i odpowiednio przeszkoleni kierowcy są największym kapitałem tej firmy.

O tym czy warto współpracować z tą firmą, bo istnieją też takie propozycje ze strony RKTRANS zdecydują zainteresowani. Natomiast o tym, czy warto stać się klientem tej firmy przewozowej można zapytać stałych klientów lub przekonać się samemu, udając się w podróż do Holandii, Belgii lub nawet do Niemiec.