Wyjazdy z polski: codziennie
powroty do polski: codziennie
Godziny otwarcia biura: codziennie
Rezerwacje przyjmujemy: codziennie
UWAGA!
Każda rezerwacja musi być potwierdzona w przeddzień wyjazdu
do godz 13:00- w przeciwnym razie zostanie anulowana.

Szybki przewóz paczek do Holandii, Belgii i Niemiec

Chcąc wysłać paczkę za granicę warto postawić na zaufanego dostawcę. Paczki do Holandii, Niemiec i Belgii busem. RK-Trans to firma świadcząca usługi w zakresie transportu pasażerskiego, która jednocześnie posiada wszystkie uprawnienia upoważniające do wykonywania usług przewożenia przesyłek. Klientom często zależy na czasie. W RK-Trans paczki zawsze przewożone są tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Ekspresowa usługa to jednak nie wszystko. Firma zapewnia pełną ostrożność przy przewozie paczek, dzięki czemu te zawsze trafiają na miejsce w idealnym stanie.

Paczka zawsze na czas

RK-Trans to grupa kierowców z dużym doświadczeniem i świetnym podejściem do klienta. Paczki i listy powierzane firmie zawsze zostają dostarczone ekspresowo, co jest szczególnie ważne w przypadku klientów, którym zależy na czasie. W skład naszej floty wchodzą busy renomowanych marek. Auta są niezawodne, dlatego też nadawcy mogą spać spokojnie – ich korespondencja na pewno zostanie przewieziona szybko i w sposób bezpieczny. Kierowcy od lat specjalizują się w przewozie paczek o różnych gabarytach, więc bez względu na rodzaj przesyłki podczas jazdy potrafią zachowywać się naturalnie. Aby korespondencja mogła dostrzec do adresata jak najszybciej, przewoźnicy jeżdżą dynamicznie. Priorytetem dla RK-Trans jest jednak bezpieczeństwo, dlatego każdy bus posiada ograniczenie prędkości do 130 km/h.

Paczki do Holandii – niestandardowa przesyłka to żaden problem

Dzięki RK-Trans możliwe stało się ekspresowe przewożenie przesyłek o różnych gabarytach na trasie Polska – Niemcy – Belgia – Holandia. Dla doświadczonej firmy nie ma rzeczy niemożliwych. RK-Trans zajmuje się przewożeniem zarówno tradycyjnych przesyłek, jak i tych niestandardowych. Tak naprawdę nie ma znaczenia, co znajduje się w paczce – zwykłe listy czy może kosztowny i delikatny sprzęt elektroniczny. Kierowcy zawsze zachowują pełną ostrożność i dbają o przesyłkę, jak tylko mogą. Warto wspomnieć, że mamy ma spore doświadczenie w przewożeniu paczek niestandardowych, takich jak duże sprzęty czy rowery.

Przewóz paczek do Holandii, Niemiec i Belgii – Cena nie zaskakuje

Kurierzy międzynarodowi czy nawet zwykła poczta za przewożenie niewielkich paczek pobierają ogromne opłaty. Koszty przewozu niektórych rzeczy przewyższają ich wartość, co poddawane jest wielu dyskusjom. RK-Trans oferuje transport paczek, a także korespondencji pomiędzy Polską, a Holandią, Belgią i Niemcami po cenach dużo niższych niż konkurencja. To szczególnie ważne dla osób, które do tej pory często korzystały z usług międzynarodowych kurierów za ogromne pieniądze. Co ciekawe RK-Trans dla stałych klientów proponuje dodatkowe rabaty, dzięki którym nadawanie paczek do Niemiec i innych krajów Unii Europejskiej jest jeszcze bardziej korzystne. Jak to możliwe, że firma oferuje tak niskie ceny? Otóż paczki najczęściej przewożone są do miejsca docelowego busami pasażerskimi. Przesyłki zabierane są w trasę tylko i wyłącznie wtedy, kiedy w pojeździe jest na to wystarczająco dużo miejsca. Wszystko dlatego, że RK-Trans dba zarówno o bezpieczeństwo paczek, jak i komfort pasażerów.

Sprawdź cennik przewozu paczek