Wyjazdy z polski: codziennie
powroty do polski: codziennie
Godziny otwarcia biura: codziennie
Rezerwacje przyjmujemy: codziennie
UWAGA!
Każda rezerwacja musi być potwierdzona w przeddzień wyjazdu
do godz 13:00- w przeciwnym razie zostanie anulowana.

Bus z Polski i do Polski

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wycieczkę do Berlina, wyjeżdżasz na wakacje do Amsterdamu, czy po prostu wyjeżdżasz do pracy w Brukseli – organizowane przewozy w busie pod czujnym okiem wykwalifikowanego kierowcy, stają się coraz bardziej popularną opcją podróżowania po Unii Europejskiej.

Istnieje wiele ekscytujących powodów, które sprawiają, że podróż tego rodzaju jest fantastyczną alternatywą dla dotarcia tam prywatnym samochodem, pociągiem czy samolotem. W tym artykule przyjrzymy się tylko kilku z nich, a Ty zastanów się ile z tych korzyści już dostrzegłeś osobiście, a ile z nich czeka jeszcze na odkrycie!

Komfortowe przewozy do Holandii, Belgii i Niemiec

Bez wątpienia jednym z najbardziej pozytywnych powodów podróżowania busem jest to, że taki rodzaj transportu jest znacznie wygodniejszy niż inne formy przewozu, szczególnie klasyczne autobusy i pociągi. Nowoczesne busy, którymi realizowane są przewozy do Belgii, Niemiec czy Holandii są:

  • klimatyzowane,
  • przestronne,
  • dobrze utrzymane.

To wszystko oznacza, że decydując się na taką podróż zawsze będziesz mógł w pełni cieszyć się podróżą w relaksującym i komfortowym otoczeniu.

Okazja do podziwiania kraju i jego krajobrazów

Wyjazdy do innych krajów, poza granice Polski to duże odległości do pokonania, jeśli zdecydujesz się je pokonać samodzielnie, kierując swoim pojazdem wiele byś stracił! Nie miałbyś szansy na to, by podziwiać wspaniałe krajobrazy tych krajów, z powodu konieczności skoncentrowania się nade wszystkim na tym, co dzieje się na trasie.

Z drugiej strony jednak, jeśli siedzisz i odpoczywasz w busie, będziesz mógł cały czas spoglądać przez okno i podziwiać piękne krajobrazy, które znajdują się na większości planowanych tras. To fantastyczny sposób na zwiedzanie kraju już podczas samej podróży.

Bezpieczny przewóz busem – dużo mniej stresu!

Osoby dojeżdżające do pracy za granicę i wczasowicze dobrze znają ten rodzaj stresu, jaki może wynikać z jazdy samochodem do miejsca docelowego. Niezależnie od tego, czy dzieje się tak z powodu ruchliwych dróg, konieczności radzenia sobie z korkami, czy próby czytania mapy lub wykonywania mylących instrukcji nawigacji satelitarnej, jazda na długich dystansach, szczególnie na trasach międzynarodowych, może naprawdę zwiększyć poziom stresu.

Jednak w przypadku podróży busem, zorganizowanymi przewozami – będziesz mógł usiąść i pozwolić wykwalifikowanemu kierowcy zająć się tym wszystkim. Zamiast skupiać się na prowadzeniu samochodu, możesz słuchać muzyki, poczytać książkę, popatrzeć na przejeżdżającą okolicę lub nawet porozmawiać z innymi pasażerami.