Wyjazdy z polski: codziennie
powroty do polski: codziennie
Godziny otwarcia biura: codziennie
Rezerwacje przyjmujemy: codziennie
UWAGA!
Każda rezerwacja musi być potwierdzona w przeddzień wyjazdu
do godz 13:00- w przeciwnym razie zostanie anulowana.

Na co zwrócić uwagę wybierając przewoźnika międzynarodowego?

Busy renault rktrans

Planujesz wyjazd zagranicę do pracy? A może chcesz odwiedzić rodzinę lub przyjaciół mieszkających w Niemczech, Belgii czy Holandii bądź spędzić weekend w którymś z tych krajów? Ekonomicznym i wygodnym środkiem transportu będzie bus pasażerski. Na co zwrócić uwagę wybierając przewoźnika międzynarodowego, aby podróż była szybka, bezpieczna i komfortowa? Poznaj nasze podpowiedzi i zaplanuj udany wyjazd!

Dlaczego właśnie busem?

Podróż do Niemiec, Holandii czy Belgii busem jest wygodnym rozwiązaniem. Przewoźnicy międzynarodowi dbają o bezpieczeństwo pasażerów,  dysponują nowoczesnymi i komfortowo wyposażonymi pojazdami kursującymi po określonych trasach według rozkładów jazdy. Taki sposób podróżowania jest niedrogi (dużo tańszy niż bilety lotnicze) lub wyjazd własnym samochodem, doskonale sprawdzi się dla osób, które nie znają zagranicznych tras i chcą dotrzeć prosto do celu.

Skorzystaj z usług rzetelnej firmy

Pierwszym krokiem podczas wyboru przewoźnika międzynarodowego, powinno być sprawdzenie rzetelności firmy. Sprawdzone przedsiębiorstwa transportowe kursują na określonych trasach z Polski do Niemiec czy Holandii według rozkładów jazdy, co gwarantuje, że na pewno dowiozą nas do celu i na czas. Wiele nowoczesnych firm przewozowych umożliwia wygodną rezerwację biletu telefonicznie lub online.

Sprawdź flotę, która obsługuje trasy

Podstawą jest nowoczesna flota busów osobowych. Warto wybierać wyłącznie przewoźników, którzy dysponują nowymi pojazdami dostosowanymi do przewozu pasażerów na długich trasach międzynarodowych. Nowe pojazdy są niezawodne i utrzymane w doskonałym stanie technicznym, co obniża ryzyko awarii na drodze oraz zapewnia bezpieczeństwo pasażerom.

Warto sprawdzić także wyposażenie busów. Ważne jest, aby posiadały one przestronne wnętrze, zapewniały pasażerom odpowiednią ilość miejsca na nogi. Wygodne, rozkładane fotele z pasami bezpieczeństwa, klimatyzacja i wydajne ogrzewanie, system audio to podstawa. Przydatne będą także lampki przy fotelach, możliwość naładowania podczas podróży baterii telefonu lub laptopa. W nowoczesnych busach często można liczyć także na możliwość oglądania telewizji i słuchania muzyki, co uprzyjemnia długą podróż. Kolejną kwestią są pojemne bagażniki i dokładne określenie wagi bagażu, który mogą zabrać pasażerowie rezerwujący podróż.

Na co jeszcze zwrócić uwagę wybierając przewoźnika?

Kolejną kwestią są doświadczeni i odpowiednio wykwalifikowani kierowcy (posiadający licencję na przewóz osób). Dobrze, gdy doskonale znają obsługiwaną trasę międzynarodową, pewnie prowadzą pojazd oraz życzliwie odnoszą się do pasażerów, służą im radą i pomocą.