Wyjazdy z polski: codziennie
powroty do polski: codziennie
Godziny otwarcia biura: codziennie
Rezerwacje przyjmujemy: codziennie
UWAGA!
Każda rezerwacja musi być potwierdzona w przeddzień wyjazdu
do godz 13:00- w przeciwnym razie zostanie anulowana.

Gdzie szukać pracy w Holandii?

Holandia to kraj, do którego wciąż opłaca się jeździć w celach zarobkowych. Minimalne stawki wynagrodzenia są atrakcyjne dla Polaków, zwłaszcza dla tych, którzy posiadają konkretny zawód i chcą wykonywać go za granicą. Jednak zanim jeszcze zdecydujemy się opuścić kraj i wsiąść w bus do Holandii, należy wcześniej zadbać o dobrą perspektywę zatrudnienia. Pracy możemy zacząć szukać będąc jeszcze w Polsce.

Praca z pośrednikiem – plusy i minusy

Zgłoszenie się do agencji pracy to jedna z wielu możliwości na znalezienie pracy w Holandii. Takie działanie ma swoje zalety i wady. Jako dobrą stronę można wymienić szybkie znalezienie zatrudnienia, dostęp do dużej ilości ofert oraz załatwienie wszystkich dokumentów. Za ciemne strony współpracy z agencją uznaje się niższy zarobek, możliwość bycia oszukanym oraz uzależnienie od jednego pracodawcy. Szukając pracy na własną rękę musimy jednak samodzielnie zająć się formalnościami oraz zorganizować przewóz do Holandii. Wówczas możemy liczyć na wsparcie doświadczonego przewoźnika.

Praca w Holandii – jak szukać samemu?

Samodzielne poszukiwania pracy w Holandii są możliwe tylko dla osób, które dobrze znają język holenderski, a przynajmniej angielski. Poszukiwania warto zacząć od odwiedzenia serwisów internetowych takich jak UWV lub EURES. Oferty na tym drugim portalu są opisywane również w języku angielskim. Warto również szukać zatrudnienia poprzez specjalne dedykowane ku temu serwisy zgodnie z naszym wykształceniem lub umiejętnościami. W sieci znajdziemy wiele stron, na których znajdują się oferty pracy w Holandii przeznaczone dla konkretnych osób – specjalistów w danej dziedzinie lub tych, którzy chcą wykonywać proste czynności, jakie nie wymagają kwalifikacji.

Gazety i portale społecznościowe – alternatywy dla Internetu

Pracy można szukać również w gazetach. To rozwiązanie raczej dla osób, które już w Holandii przebywają i mają dostęp do lokalnej prasy. Kolejna możliwość to portale społecznościowe. Można dołączyć do odpowiedniej grupy w mediach społecznościowych, gdzie zamieszczane są oferty pracy w Holandii. Na takich stronach znajdziemy również  porady odnośnie tego, jak przygotować się do wyjazdu – co spakować, jakie dokumenty są potrzebne oraz jak wybrać i zarezerwować bus do Holandii.

Bezpośredni kontakt z pracodawcą w Holandii

Z tej opcji korzystają najczęściej ci, którzy już mieszkają w Holandii albo osoby, które otrzymały wyjątkowo ciekawą i atrakcyjną ofertę pracy. W tym drugim przypadku rozmowa kwalifikacyjna odbywa się najczęściej przez Internet. Dzięki temu unikamy tracenia czasu i pieniędzy, jakiego wymagałby przewóz do Holandii.