Wyjazdy z polski: codziennie
powroty do polski: codziennie
Godziny otwarcia biura: codziennie
Rezerwacje przyjmujemy codziennie: codziennie
UWAGA!
Każda rezerwacja musi być potwierdzona w przeddzień wyjazdu
do godz 13:00- w przeciwnym razie zostanie anulowana.

Bus do Holandii

Jakim busem wyjechać do Holandii?

Podróż autokarem może być męcząca. Zwłaszcza jeśli wybierajmy się busem poza granicę naszego kraju. Długa podróżą nie zapowiada się dobrze, ale tak naprawdę może być bardzo komfortowa. Szczególnie, gdy zastosujemy się do kilku zasad.

Wybór odpowiedniego miejsca w busie do Holandii

Gdy wybraliśmy już bus do Holandii z adresu pod adres to powinniśmy poza samym busem wybrać również odpowiednie dla siebie miejsce. Dobrymi miejscami są miejsca przy wejściu środkowym. Na pewno uzyskujemy tym samym dużo więcej miejsca na nogi. Możemy z miejsca naprzeciwko spokojnie rozprostować nogi, co jest niezwykle komfortowe. Mamy także do dyspozycji półeczkę, na której możemy postawić coś do jedzenia, coś do pisania czy też po prostu butelkę z wodą. Zaletą jest także to, że nikt przed nami nie odchyli siedzenia.

Co więcej mamy również niezmiernie blisko do wyjścia na postojach. W zasadzie to wszystko mamy dosłownie na wyciągnięcie ręki. Miejsce to jest nieco zimniejsze od pozostałych, ale każdy jest na to przygotowany. Na pewno miejsce to ma znacznie więcej zalet, niż wad. Nie zastanawiajmy się dłużej.

Ubranie na podróż busem

Okazuje się, że nawet jeśli wybraliśmy naprawdę bus do Holandii z oferty renomowanego przewoźnika, to musimy nieco się do wyjazdu przygotować, aby rzeczywiście było tak wygodnie, jak obiecywał nam przewodnik. Chodzi o dobór odpowiedniego ubrania. Na pewno długa podróż busem w jeansach i ciasnym ubraniu nie będzie zbyt komfortowa. Postawa to ubranie wygodne, a więc luźne spodnie, bluza z polarem oraz wygodne buty. Warto ubrać się na przysłowiową „cebulkę”.

Gadżety przydatne w busie do Holandii

Pomimo tego, że w busach do Holandii, które są nam oferowane panują bardzo komfortowe warunki i raczej nigdy nie jest nudno, to wskazane jest przespanie się podczas długiej podróży. W związku z tym powinniśmy postawić na przydatne gadżety nie do rozrywki podczas podróży, ale do spania.

Konieczna jest na pewno poduszka pod głowę. Na rynku znajdziemy wiele poduszek podróżnych. Najpopularniejsze są rogale pod głowę. Bardzo ważny jest również lekki kocyk. Szczególnie jest to informacja dla ludzi, którzy są zmarzluchami. Przydaje się także opaska na oczy do spania, muzyka ulubiona w smartfonie czy też słuchawki. Z takim zestawem możemy jechać nawet dalej niż tylko do Holandii. Podróż ta wydaje się nam nawet za krótka, jak na takie komfortowe warunki.

Dzięki tym gadżetom odetniemy się od bodźców zewnętrznych i mamy możliwość zrelaksowania się oraz nawet snu. Taka podróż autokarem naprawdę szybciej minie i będzie nam przyjemniej. Na pewno uda nam się odpocząć. Gdy wyjdziemy w Holandii, to będzie wyspani, odstresowani, zrelaksowani oraz w świetnym humorze. Tak to można podróżować.

Komfortowy bus do Holandii

W innym wypadku raczej nie zdecydowalibyśmy się na taką podróż. Jeśli nie mielibyśmy nawet gdzie ułożyć wygodnie nóg. Na szczęście obecne busy do Holandii są komfortowe i na wysokim poziomie oferują swoje usługi. Nie musimy się niczego obawiać. Wiemy jedno – podróż będzie w stu procentach udana i jeszcze nie raz skorzystamy z usług tego przewoźnika.