bus do holandii przewozy do holandii i niemiec
pl en
Polska: 0048 667 006 230 Holandia: 0031 613 706 952 biuro@rktrans.com
Wyjazdy z polski: Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piatek, Sobota, Niedziala
powroty do polski: Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piatek, Sobota, Niedziala
Bus do Holandii Polska - Busy z Niemiec do Polski RK Trans

Oferta

bus Niemcy - PolskaRK Trans to firma przewozowa, specjalizująca się w transporcie osób za granicę i z powrotem. Podróżujemy szczególnie pomiędzy Polską a Holandią, Belgią i Niemcami. Naszą domeną są szybkie i bezpośrednie przejazdy i to po konkurencyjnych cenach. Wyruszamy ze wskazanego miejsca i zawozimy pod konkretny adres. Nasi pasażerowie mogą podróżować jednym z niezawodnych busów, wyposażonych w wygodne fotele, DVD, klimatyzację i sympatycznego kierowcę, który posiada wszystkie niezbędne dokumenty.

Busy z Niemiec i Holandii do Polski

Podróż przebiega bezpiecznie i komfortowo, bez przesiadek i w możliwie najkrótszym czasie. Trasy, po których podróżują busy do Niemiec, czy bus do Belgii dostępne są na naszej interaktywnej mapie, ale zawieziemy cię busem gdzie chcesz i skąd chcesz, czy to busy z Niemiec do Polski, czy bus z Holandii to zawsze bez dodatkowych kosztów. Przewozy do Holandii, Belgii i Niemiec od lat stanowią naszą podstawową ofertę i dzięki doświadczeniu zdobywanemu latami tanie przewozy to również dla nas wielka przyjemność. Ponadto naszym klientom oferujemy transport paczek i korespondencji oraz towarów pomiędzy Polską - Holandią, Belgią i Niemcami. – posiadamy odpowiednie uprawnienia, we wskazane miejsce i po cenach dużo niższych niż oferuje Poczta Polska.

busy z Niemiec do PolskiRK Trans oferuje również wynajęcie limuzyny ślubnej, która zabierze Państwa Młodych na nową drogę życia, w towarzystwie szampana i z pięknym wystrojem wnętrza.

Nasze zagraniczne doświadczenia pozwalają nam również na bezproblemowy transport samochodów na lawetach z tych trzech państw, a także na terenie Polski. Pomagamy także w zdobyciu niezbędnych dokumentów i doradzamy w sprawach urzędowych z tym związanych. Szeroki wachlarz pojazdów, znajdujących się na wyposażeniu firmy umożliwia nam świadczenie usług w zakresie szeroko pojętego transportu oraz pomoc w przeprowadzkach.

Oferujemy również wiele promocji i zniżek, które uprzyjemnią podróżowanie z naszą firmą, a także skłonią do skorzystania z naszych usług ponownie. Zniżki przewidziane są dla grup, stałych klientów, zakupu biletów w dwie strony, a także kolejnych biletów z naszej oferty. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Zapoznaj się z zasadami / poradami nadawania przesyłek - WAŻNE »