Wyjazdy z polski: codziennie
powroty do polski: codziennie
Godziny otwarcia biura: codziennie
Rezerwacje przyjmujemy codziennie: codziennie
UWAGA!
Każda rezerwacja musi być potwierdzona w przeddzień wyjazdu
do godz 13:00- w przeciwnym razie zostanie anulowana.

Podróż do pracy za granicą.

Busy Polska – Holandia

Znalezienie dobrze płatnej pracy w swoim kraju nie jest już takie proste. Nie jest to związane z bezrobociem ani brakiem pracodawców, szukających pracowników, ale niskimi płacami. Dlatego dla wielu osób alternatywą staje się praca za granicą. Jeśli jest to praca np. w Holandii to daje to szansę na rozwijanie nowych umiejętności np. językowych i dostarcza nowych umiejętności związanych z wykonywaną pracą.

W każdej sytuacji ważne jest, jaki rodzaj transportu wybieramy, aby cieszyć się bezpieczeństwem i komfortem w czasie wyjazdów z domu i powrotów do niego.

Nie bez znaczenia są tu również ceny biletów oraz możliwość łatwej i szybkiej rezerwacji miejsca. Taką szansę daje firma RKTRANS.

Dodatkowymi elementami, które przemawiającą za tym, by wybrać tę firmę jest to, że ma ona nowoczesną flotę. Busy tej firmy maja klimatyzację i wygodne fotele, czyli coś, co jest bardzo ważne w czasie długiej jazdy.

Tanie busy do Holandii

Wyjazdy z do Holandii i powrót do Polski są realizowane jednego dnia, więc, gdy ktoś wybiera się do Holandii w poszukiwaniu pracy to, po dniu poszukiwań może wrócić do własnego domu. Dzień pełen wysiłku, stresów i niepokoju zostanie zakończony rozmową z ukochaną osobą i zjedzeniem wspólnej kolacji. Niby taki drobiazg a ile daje radości i spokoju. Wszystko dzięki busom, które są dostępne, tanie i przyjazne klientowi.

Podróżując w dalsze trasy, warto mieć poczucie, że trasy, którymi się jeździ są bezpieczne i ekspresowe. To właśnie oferujemy. Na sprawdzonych przez nas, szybkich trasach każdy może czuć się bezpiecznie. Bezpieczeństwo to mądra i racjonalna jazda z ograniczoną prędkością, bo nie zawsze szybko oznacza bezpiecznie i zgodnie z przepisami. Nasze Busy, pomimo szybkiego pokonywania trans nie łamią przepisów, ani nie przekraczają bezpiecznych, dozwolonych prędkości. Przewoźnikom z charakterem zależy na kliencie a tym samym na jego bezpieczeństwie, dobrym samopoczuciu i zadowoleniu z prawidłowej jazdy.

Komfortowe przewózy

A jak z komfortem? Mówią, że można go mieć tylko za wysoka cenę. Tu tak nie jest. Opisywane busy są nowoczesne, wygodne, szybkie. Podczas podróży klient może się zdrzemnąć, obejrzeć film lub podziwiać widoki za oknem z zachowaniem odpowiedniej temperatury w pojeździe. To ważne, by w czasie jazdy nie trząść się z zimna, gdy za oknem pada deszcz lub pocić się, kiedy za oknem praży słońce. To tylko męczy i utrudnia podróż. Klimatyzacja w busach pozwala zdystansować się do tego, co za oknem. Daje szansę, by odpocząć w czasie jazdy. Przebyć podróż z zamkniętymi oczami lub przeczytać ulubioną książkę. Wszystko zależy od chęci i potrzeb osoby odbywającej podróż. Nie bez znaczenia jest również to, że busy są prowadzone przez doświadczonych, znających swoje trasy kierowców.

Solidność, szybkość, komfort jazdy, łatwy kontakt z klientem to atuty, z którymi nie da się dyskutować. Do tego należy dodać dojazd do miejsc ważnych dla klienta, by o określonej porze, klient znalazł się tam, gdzie chce bez dodatkowego trudu. Możliwość powrotu do domu tego samego dnia jest tylko kroplą dopełniającą kielich zadowolenia, który można wypić.