bus do holandii przewozy do holandii i niemiec
pl en
Polska: 0048 667 006 230 Holandia: 0031 613 706 952 biuro@rktrans.com
Wyjazdy z polski: codziennie
powroty do polski: codziennie
Godziny otwarcia biura: 8 - 16
Rezerwacje przyjmujemy codziennie: 8 - 21
UWAGA! Każda rezerwacja musi być potwierdzona w przeddzień wyjazdu
do godz 13:00- w przeciwnym razie zostanie anulowana.
RK Trans - Poolska - Sportowe auta

Sprowadzanie aut

Polacy coraz częściej decydują się na zakup samochodu za granicą. Przede wszystkim ze względu na cenę i znacznie lepszy stan używanych pojazdów. Polskie przepisy mówią jednak, że transport takiego samochodu może odbywać się wyłącznie lawetą, a do tego koniecznie trzeba posiadać niezbędne dokumenty uprawniające do wjazdu do kraju. RK Trans oferuje usługi transportowe takich pojazdów. Posiadamy odpowiednie uprawnienia do kierowania lawetą, a także doświadczenie w sprowadzaniu samochodów zza granicy. Wybieramy najdogodniejsze i najszybsze trasy do takiego przewozu, a także proponujemy konkurencyjne ceny. Oprócz pomocy w zakresie transportu oferujemy również doradztwo w zakresie zdobycia niezbędnych dokumentów i późniejszej rejestracji pojazdu w polskim urzędzie. RK Trans zajmuje się sprowadzaniem aut na zamówienie lub z konkretnym wskazaniem przez przyszłego właściciela, nie zajmujemy się jednak kupnem aut zagranicą.

Nasza oferta obejmuje wyjazdy do Niemiec, Belgii i Holandii. Pomagamy również zdobyć odpowiednie dokumenty niezbędne do przekroczenia granicy pomiędzy tymi państwami. Gwarantujemy szybki i bezproblemowy transport oraz kompleksowe doradztwo również w wyborze miejsca zakupu samochodu.

Kontakt z naszą firmą możliwy jest poprzez jedną z trzech polskich infolinii, wypełniając formularz kontaktowy lub na czacie z naszym konsultantem. Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą oraz zadawania pytań. Z przyjemnością na nie odpowiemy i ustalimy najdogodniejszy termin wyjazdu.