bus do holandii przewozy do holandii i niemiec
pl en
Polska: 0048 667 006 230 Holandia: 0031 613 706 952 biuro@rktrans.com
Wyjazdy z polski: wtorki, piątki, soboty i niedziele
powroty do polski: środy, soboty, niedziele i poniedziałki
RK Trans - Tanie przewozy osób do Belgii z Polski Promocje

Promocje

Tanie przewozy osób do Belgii, Holandii i Niemiec, które świadczy firma RK Trans to nie tylko komfortowa i bezpieczna podróż, ale również konkurencyjne ceny. Przejazd odbywa się z adresu na adres, bezpośrednio i bez przesiadek, do tego w jak najkrótszym czasie i wygodną trasą. Oferuje również cały szereg zniżek i promocji, które polecamy szczególnie osobom często podróżującym na wskazanej trasie, a także firmom i przedsiębiorstwom. Na zniżki mogą bowiem liczyć grupy powyżej 7 osób, a także te decydujące się na wynajęcie całego pojazdu. Również osoby od razu dokonujące zakupu biletów w dwie strony otrzymają 15% rabatu, niezależnie od rozbieżności terminowej przejazdów.

Osoby, które stale podróżują z Polski za granicę i z powrotem przy piątym i szóstym przejeździe mogą liczyć na znaczne obniżki cen biletów. Stałych klientów doceniamy 50% rabatu przy piątym przejeździe, zaś przy kolejnym mogą skorzystać z biletu za 1 zł, niezależnie od destynacji. Na pamiątkę korzystania z naszych usług i jako podziękowanie za skorzystanie z nich otrzymają od nas firmowe gadżety, które z pewnością przydadzą się również w trakcie podróży. Zapraszamy do sprawdzania na bieżąco aktualnych promocji i obniżek sezonowych na wyjazdy do Niemiec, Belgii i Holandii.

Rezerwacji biletów można dokonać poprzez jedną z trzech krajowych infolinii lub holenderską, a także on-line korzystając z formularza rezerwacyjnego. Zachęcamy do korzystania z naszych usług i zapoznania się z pełną ofertą firmy RK Trans.