bus do holandii przewozy do holandii i niemiec
pl en
Polska: 0048 667 006 230 Holandia: 0031 613 706 952 biuro@rktrans.com
Wyjazdy z polski: codziennie
powroty do polski: codziennie
Godziny otwarcia biura: 8 - 16
Rezerwacje przyjmujemy codziennie: 8 - 21
UWAGA! Każda rezerwacja musi być potwierdzona w przeddzień wyjazdu
do godz 13:00- w przeciwnym razie zostanie anulowana.
RK Trans - Limuzyny ślubne Polska

Limuzyny ślubne

Ślub to bardzo ważny moment w życiu każdego człowieka. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, pełne elegancji i dobrego smaku. I takie właśnie są nasze limuzyny, które doskonale wpasują się w każdy ślubny klimat i powiodą Państwa Młodych wprost do ołtarza, a później dalej, na nową drogę życia. Z pewnością podróż naszą limuzyną wprowadzi przyszłych małżonków w cudowny, uroczysty klimat, a jazdę uprzyjemni lampka szampana czekająca na wszystkich pasażerów. Podróż taką limuzyną ślubną jest nie tylko komfortowa, ale również dodaje klasy i jeszcze bardzie podkreśla wagę tego szczególnego dnia. Skorzystanie z naszych usług to również doskonałe rozwiązanie, gdy „młodym” zależy na wspólnej podróży z rodzicami lub świadkami. Wszyscy bez problemu pomieszczą się w naszych pojazdach. Doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiozą wszystkich weselników na miejsce.

Na specjalne życzenie Państwa Młodych, nasza limuzyna ślubna zostanie odpowiednio przystrojona zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Z przyjemnością też użyczymy naszego pojazdu do sesji ślubnej, a dzięki klasycznemu wyglądowi z pewnością będą to niezapomniane zdjęcia. Szofer posiada specjalne uprawnienia do prowadzenia tego pojazdu i z pewnością poradzi sobie z nawet najwęższymi zakrętami.

Rezerwacji można dokonać poprzez naszą infolinię, a także on-line poprzez czat z naszym konsultantem lub formularz rezerwacyjny. Chętnie też udzielimy państwu niezbędnych informacji i przedstawimy dostępne terminy. Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Oferujemy wynajem limuzyn ślubnych tylko na terenie Hrubieszowa

bus do holandii
przewozy do holandii i niemiec
busy holandia polska
przewozy do niemiec